Pedido
Miše Maslać
3.1
Poeni (PPG)
2.6
Skokovi (RPG)
1.1
Asist (APG)
- Ime
- Miše Maslać
- Trenutna ekipa
- Pedido
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Pedido | 13 | 26 | 50.0 | 5 | 32 | 15.6 | 6 | 11 | 54.5 | 16 | 39 | 15 | 14 | 1 | 17 | 0 | 47 | 15 | 2.6 | 1.1 | 1.0 | 0.9 | 0.1 | 3.1 | 3.93 |
| Ukupno | - | 13 | 26 | 50.0 | 5 | 32 | 15.6 | 6 | 11 | 54.5 | 16 | 39 | 15 | 14 | 1 | 17 | 0 | 47 | 15 | 2.6 | 1.1 | 1.0 | 0.9 | 0.1 | 3.1 | 3.93 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strožanac - Pedido vs Strožanac 24/02/2019 | 24/02/2019 | W | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pedido - Bambina vs Bambina 17/02/2019 | 17/02/2019 | L | 2 | 3 | 66.7% | 2 | 10 | 20% | 1 | 3 | 33.3% | 6 | 12 | 2 | 5 | — | 3 | — | 11 | — |
| Pedido - KK Brda vs KK Brda 10/02/2019 | 10/02/2019 | W | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pedido - Dalmacija vs Dalmacija 02/02/2019 | 02/02/2019 | L | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pedido - KK Bacvice vs KK Bacvice 27/01/2019 | 27/01/2019 | L | — | 4 | 0% | — | 3 | 0% | — | — | 0% | 1 | 6 | 3 | 1 | — | 2 | — | — | — |
Miše Maslać je najviše zabio 12 poena u utakmici Pedido : KK Bačvice odigranoj 21/10/2018.
Miše Maslać je najviše upisao 6 asistencija u utakmici Pedido : Bambina odigranoj 17/02/2019.
Miše Maslać je najviše uhvatio 12 skokova u utakmici Pedido : Bambina odigranoj 17/02/2019.
O igraču
Miše Maslać nastupa u Splitskoj Košarkaškoj Ligi za ekipu Pedido. U natjecateljskoj godini 2018/2019 po susretu prosječno upisuje 3.1 koševa, uz 2.6 uhvaćenih lopti i 1.1 dodavanja.










