Al Amo
Marin Abaza
6.0
Poeni (PPG)
2.3
Skokovi (RPG)
1.0
Asist (APG)
- Ime
- Marin Abaza
- Trenutna ekipa
- Al Amo
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Al Amo | 35 | 53 | 66.0 | 2 | 8 | 25.0 | 2 | 4 | 50.0 | 13 | 30 | 11 | 18 | 12 | 35 | 0 | 78 | 13 | 2.3 | 1.0 | 0.8 | 1.4 | 0.9 | 6.0 | 7.69 |
| Ukupno | - | 35 | 53 | 66.0 | 2 | 8 | 25.0 | 2 | 4 | 50.0 | 13 | 30 | 11 | 18 | 12 | 35 | 0 | 78 | 13 | 2.3 | 1.0 | 0.8 | 1.4 | 0.9 | 6.0 | 7.69 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strožanac - Al Amo vs Strožanac 10/04/2022 | 10/04/2022 | L | 1 | 2 | 50% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | 3 | — | 3 | — | 3 | — | 2 | — |
| Al Amo - KK SKIPPER Pizzeria vs KK SKIPPER Pizzeria 03/04/2022 | 03/04/2022 | L | 1 | 2 | 50% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | 2 | — | — | — | 2 | — | 2 | — |
| Al Amo - Bambina vs Bambina 27/03/2022 | 27/03/2022 | W | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | 2 | — | 2 | 2 | 5 | — | — | — |
| TTP - Al Amo vs TTP 20/03/2022 | 20/03/2022 | W | 7 | 11 | 63.6% | — | — | 0% | 1 | 2 | 50% | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 | — | 15 | — |
| Al Amo - KK Brda vs KK Brda 13/03/2022 | 13/03/2022 | W | 9 | 13 | 69.2% | — | — | 0% | 1 | 2 | 50% | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 2 | — | 19 | — |
Marin Abaza je najviše zabio 20 poena u utakmici Bambina : Al Amo odigranoj 19/12/2021.
Marin Abaza je najviše upisao 4 asistencija u utakmici Kk Bacvice : Al Amo odigranoj 06/03/2022.
Marin Abaza je najviše uhvatio 5 skokova u utakmici TTP : Al Amo odigranoj 20/03/2022.
O igraču
U Splitskoj Košarkaškoj Ligi, Marin Abaza nosi dres momčadi Al Amo. U natjecateljskoj godini 2021/2022 po susretu prosječno upisuje 6.0 koševa, uz 2.3 uhvaćenih lopti i 1.0 dodavanja.










