TTP
Jure Milardović
11.7
Poeni (PPG)
8.2
Skokovi (RPG)
0.4
Asist (APG)
- Ime
- Jure Milardović
- Trenutna ekipa
- TTP
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Maestral | 11 | 28 | 39.3 | 2 | 10 | 20.0 | 6 | 9 | 66.7 | 2 | 21 | 2 | 6 | 2 | 5 | 0 | 34 | 5 | 4.2 | 0.4 | 0.4 | 1.2 | 0.4 | 6.8 | 5.40 |
| 2014/2015 | Maestral | 39 | 67 | 58.2 | 7 | 40 | 17.5 | 17 | 45 | 37.8 | 9 | 75 | 8 | 20 | 6 | 19 | 0 | 116 | 9 | 8.3 | 1.0 | 0.9 | 2.2 | 0.7 | 12.9 | 11.67 |
| 2015/2016 | Maestral | 26 | 47 | 55.3 | 2 | 14 | 14.3 | 10 | 21 | 47.6 | 4 | 32 | 5 | 8 | 2 | 12 | 0 | 68 | 5 | 6.4 | 0.8 | 1.0 | 1.6 | 0.4 | 13.6 | 11.80 |
| 2016/2017 | Maestral | 30 | 62 | 48.4 | 3 | 8 | 37.5 | 4 | 12 | 33.3 | 3 | 38 | 6 | 8 | 3 | 9 | 0 | 73 | 6 | 6.3 | 0.5 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 12.2 | 11.67 |
| 2017/2018 | Maestral | 50 | 84 | 59.5 | 22 | 74 | 29.7 | 8 | 20 | 40.0 | 9 | 65 | 15 | 25 | 2 | 26 | 0 | 174 | 8 | 8.1 | 1.1 | 1.9 | 3.1 | 0.3 | 21.8 | 17.75 |
| 2019/2020 | TTP | 35 | 61 | 57.4 | 5 | 35 | 14.3 | 5 | 18 | 27.8 | 6 | 71 | 10 | 5 | 4 | 24 | 0 | 90 | 11 | 6.5 | 0.5 | 0.9 | 0.5 | 0.4 | 8.2 | 9.73 |
| 2020/2021 | TTP | 2 | 4 | 50.0 | 1 | 4 | 25.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 3 | 3.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | 4.33 |
| 2021/2022 | TTP | 30 | 76 | 39.5 | 23 | 81 | 28.4 | 11 | 20 | 55.0 | 5 | 98 | 7 | 11 | 8 | 28 | 0 | 140 | 12 | 8.2 | 0.4 | 0.6 | 0.9 | 0.7 | 11.7 | 11.17 |
| Ukupno | - | 223 | 429 | 52.0 | 65 | 266 | 24.4 | 61 | 145 | 42.1 | 39 | 410 | 53 | 83 | 27 | 125 | 0 | 702 | 59 | 6.9 | 0.7 | 0.9 | 1.4 | 0.5 | 11.9 | 11.14 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UKV Adriatic - TTP vs UKV Adriatic 10/04/2022 | 10/04/2022 | L | 2 | 7 | 28.6% | 4 | 9 | 44.4% | — | — | 0% | — | 11 | 2 | — | 2 | 1 | — | 16 | — |
| TTP - Strožanac vs Strožanac 03/04/2022 | 03/04/2022 | L | 2 | 4 | 50% | 3 | 11 | 27.3% | 2 | 4 | 50% | 2 | 18 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 15 | — |
| TTP - Al Amo vs Al Amo 20/03/2022 | 20/03/2022 | L | 8 | 20 | 40% | 1 | 8 | 12.5% | — | 3 | 0% | 1 | 20 | — | 2 | 2 | 1 | — | 19 | — |
| TTP - Bambina vs Bambina 13/03/2022 | 13/03/2022 | L | 1 | 3 | 33.3% | 3 | 8 | 37.5% | — | — | 0% | — | 3 | — | — | 1 | 3 | — | 11 | — |
| TTP - KK Bacvice vs KK Bacvice 27/02/2022 | 27/02/2022 | L | 2 | 5 | 40% | 3 | 7 | 42.9% | 1 | 2 | 50% | — | 8 | — | 1 | — | 1 | — | 14 | — |
Jure Milardović je najviše zabio 34 poena u utakmici KK Brda : Maestral odigranoj 24/02/2018.
Jure Milardović je najviše upisao 4 asistencija u utakmici Maestral : Blatine odigranoj 14/12/2014.
Jure Milardović je najviše uhvatio 20 skokova u utakmici TTP : Al Amo odigranoj 20/03/2022.
O igraču
Jure Milardović nastupa u Splitskoj Košarkaškoj Ligi za ekipu TTP. Tijekom sezone 2021/2022 bilježi prosječni učinak od 11.7 poena, 8.2 skokova i 0.4 asistencija po utakmici. Svojim se učinkom ističe među boljim skakačima svoje ekipe. Prije toga je u ovoj ligi igrao i za: Maestral.





















