Al Amo
Ivo Ćurin
5.4
Poeni (PPG)
5.3
Skokovi (RPG)
0.5
Asist (APG)
- Ime
- Ivo Ćurin
- Trenutna ekipa
- Al Amo
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Al Amo | 14 | 19 | 73.7 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 42 | 3 | 8 | 0 | 13 | 0 | 43 | 8 | 5.3 | 0.5 | 0.4 | 1.0 | 0.0 | 5.4 | 9.00 |
| Ukupno | - | 14 | 19 | 73.7 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 42 | 3 | 8 | 0 | 13 | 0 | 43 | 8 | 5.3 | 0.5 | 0.4 | 1.0 | 0.0 | 5.4 | 9.00 |
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Al Amo - Strožanac vs Strožanac 23/01/2022 | 23/01/2022 | W | 1 | 1 | 100% | — | 1 | 0% | — | — | 0% | — | 5 | — | — | — | — | — | 2 | — |
| KK SKIPPER Pizzeria - Al Amo vs KK SKIPPER Pizzeria 16/01/2022 | 16/01/2022 | L | 3 | 4 | 75% | — | 1 | 0% | — | — | 0% | — | 6 | — | 1 | — | 1 | — | 6 | — |
| Al Amo - TTP vs TTP 12/12/2021 | 12/12/2021 | W | 3 | 4 | 75% | 1 | 1 | 100% | — | — | 0% | 1 | 12 | 1 | 1 | — | 2 | — | 9 | — |
| KK Brda - Al Amo vs KK Brda 05/12/2021 | 05/12/2021 | W | 3 | 5 | 60% | 2 | 2 | 100% | — | — | 0% | 1 | 9 | — | 2 | — | 3 | — | 12 | — |
| Al Amo - KK Bacvice vs KK Bacvice 28/11/2021 | 28/11/2021 | W | 1 | 1 | 100% | — | 2 | 0% | — | — | 0% | — | 2 | — | — | — | 2 | — | 2 | — |
Ivo Ćurin je najviše zabio 12 poena u utakmici KK Brda : Al Amo odigranoj 05/12/2021.
Ivo Ćurin je najviše upisao 2 asistencija u utakmici Al Amo : UKV Adriatic odigranoj 17/10/2021.
Ivo Ćurin je najviše uhvatio 12 skokova u utakmici Al Amo : TTP odigranoj 12/12/2021.
O igraču
Ivo Ćurin igra za sastav Al Amo u sklopu Splitske Košarkaške Lige. U natjecateljskoj godini 2021/2022 po susretu prosječno upisuje 5.4 koševa, uz 5.3 uhvaćenih lopti i 0.5 dodavanja. Statistički parametri ga svrstavaju među boljim skakačima svoje ekipe. Također, kroz detaljnu statistiku pokazuje odličan šut za tri poena (uz preko 42% uspješnosti).








