Pedido
Ivan Melvan
8.7
Poeni (PPG)
4.3
Skokovi (RPG)
0.3
Asist (APG)
- Ime
- Ivan Melvan
- Trenutna ekipa
- Pedido
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Pedido | 23 | 33 | 69.7 | 0 | 7 | 0.0 | 6 | 9 | 66.7 | 2 | 26 | 6 | 9 | 0 | 22 | 0 | 52 | 6 | 4.3 | 0.3 | 1.0 | 1.5 | 0.0 | 8.7 | 9.50 |
| Ukupno | - | 23 | 33 | 69.7 | 0 | 7 | 0.0 | 6 | 9 | 66.7 | 2 | 26 | 6 | 9 | 0 | 22 | 0 | 52 | 6 | 4.3 | 0.3 | 1.0 | 1.5 | 0.0 | 8.7 | 9.50 |
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pedido - Dalmacija vs Dalmacija 02/02/2019 | 02/02/2019 | L | 3 | 3 | 100% | — | 1 | 0% | 1 | 1 | 100% | — | 6 | — | 3 | — | 1 | — | 7 | — |
| Pedido - KK Bacvice vs KK Bacvice 27/01/2019 | 27/01/2019 | L | — | — | 0% | — | 1 | 0% | — | 2 | 0% | — | — | — | — | — | 5 | — | — | — |
| Adriatic - Pedido vs Adriatic 09/12/2018 | 09/12/2018 | L | 6 | 8 | 75% | — | 2 | 0% | — | — | 0% | — | 5 | — | 1 | — | 5 | — | 12 | — |
| Pedido - Žuja je Zakon vs Žuja je Zakon 02/12/2018 | 02/12/2018 | W | — | 1 | 0% | — | 1 | 0% | — | — | 0% | — | 4 | 1 | 2 | — | 5 | — | — | — |
| Spalato - Pedido vs Spalato 25/11/2018 | 25/11/2018 | W | 8 | 12 | 66.7% | — | 1 | 0% | 2 | 2 | 100% | 1 | 8 | 3 | 2 | — | 1 | — | 18 | — |
Ivan Melvan je najviše zabio 18 poena u utakmici Spalato : Pedido odigranoj 25/11/2018.
Ivan Melvan je najviše upisao 1 asistencija u utakmici Spalato : Pedido odigranoj 25/11/2018.
Ivan Melvan je najviše uhvatio 8 skokova u utakmici Spalato : Pedido odigranoj 25/11/2018.
O igraču
Ivan Melvan igra za sastav Pedido u sklopu Splitske Košarkaške Lige. Tijekom sezone 2018/2019 bilježi prosječni učinak od 8.7 poena, 4.3 skokova i 0.3 asistencija po utakmici.






